Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

Direktörün Mesajı

Direktörün Mesajı

Dr. Kıvılcım Döğerlioğlu Demir
Doç. Dr. Kıvılcım DÖĞERLİOĞLU DEMİR
 
Özyeğin Üniversitesi Yöneticiler için İşletme Yüksek Lisans Programının (EMBA) mevcut ve gelecekteki katılımcıları, hoş geldiniz!

EMBA programımızda, çeşitli alanlardaki uzmanlıklarıyla tanınan seçkin öğretim üyelerimiz, teoriyi günlük uygulamalar ile birleştiren bir müfredat sunmaktadırlar. Programımız, profesyonellerin deneyimlerini paylaşarak mevcut perspektifleri sorguladığı ve etkileşimde bulunduğu iş birliğine dayalı bir öğrenme ortamını teşvik etmektedir. Ayrıca, güçlü mezun ağı ve sektör bağlantılarıyla, mentorluk, networking ve profesyonel gelişim için değerli kaynaklar sunar.

Kapsamlı programımız, her biri sekiz hafta süren beş modülü içerir. Tezsiz yüksek lisans programımız on iki ay sürmektedir. Ekonomi, finans, yönetim, pazarlama, operasyon yönetimi ve örgüt davranışı gibi temel derslerin ardından, öğrenciler ilgi alanlarına uygun seçmeli dersleri alarak öğrenme deneyimlerini özelleştirme fırsatı yakalarlar. Önde gelen firmaların üst düzey yöneticilerinin deneyimlerini ve içgörülerini paylaştıkları seminerler programımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Bu akademik yolcuğun sonunda, EMBA öğrencilerimiz İşletme Fakültesi'nden bir öğretim üyesi rehberliğinde bir CapStone projesine katılırlar.

Güçlü müfredatımızın yanı sıra, EMBA öğrencilerimiz, Harvard Business School Online tarafından sunulan Liderlik ve Yönetim konularına odaklanan üç çevrimiçi kursa katılırlar. Başarı gösteren öğrenciler, Harvard uzmanlık sertifikası alırlar.

EMBA programımız, az kişilik sınıf ortamında, öğrencilere dünya çapındaki öğretim üyelerimizle doğrudan etkileşimde bulunma fırsatı sunar. Derslerimiz, İstanbul'un merkezi bir konumunda olan Maçka'daki Swissotel the Bosphorus Yerleşkesi'nde gerçekleşir.

Özyeğin Üniversitesi’ne tekrar hoş geldiniz! EMBA programımızdaki zamanınız boyunca ve sonrasında yapacağınız katkıları görmeyi dört gözle bekliyoruz. Eğer sorularınız varsa, lütfen bana kivilcim.dogerlioglu@ozyegin.edu.tr adresinden ulaşın.